APARTAMENTY

Apartamenty Trzy Ptaki to stary i jednocześnie nowy punkt na mapie turystycznej Wisły. Dawniej Zajazd na Zielonym, teraz po kapitalnym remoncie restauracja i apartamenty Trzy Ptaki. Przez ponad rok budynek przeszedł pełną renowację zmieniając swój wygląd i podnosząc standard do aktualnych trendów. Apartamenty Trzy Ptaki zlokalizowane są przy głównej drodze prowadzącej z Wisły do Szczyrku. Z dala od zgiełku miasta, z niezwykle pięknym widokiem na okoliczne szczyty Beskidu, są miejscem relaksu i odpoczynku.
Apartamenty mieszczą się w tym samym budynku co restauracja Trzy Ptaki, tak więc na miejscu nasi goście mogą skorzystać z pełnej oferty gastronomicznej. Wszyscy nasi goście mają 10% rabatu na ofertę z karty restauracji. Do dyspozycji gości dostępny jest apartament dla maksymalnie sześciu osób, posiadający:
– 3 dwuosobowe sypialnie,
– salon z dobrze wyposażoną kuchnią,
– łazienkę z prysznicem
– dodatkowo osobną toaletę,
– telewizor,
– internet,
– darmowy parking
– ręczniki oraz pościel.
O każdej porze roku jest to idealna baza dla ludzi lubiących spędzać czas aktywnie, czy to zimą na nartach, czy latem na rowerach, czy też dla miłośników pieszych wędrówek. Lokalizacja budynku zwłaszcza zimą pozwala miłośnikom narciarstwa dostać się bez korków w kilka minut na okoliczne stoki narciarskie, zarówno te w Wiśle jak i w Szczyrku.


CENNIK
1 noc:
– od 1 do 4 osób – 870 zł
– od 5 do 6 osób – 1030 zł
2 – 7 nocy:
– od 1 do 4 osób – 420 zł
– od 5 do 6 osób – 520 zł
powyżej 7 nocy:
– od 1 do 4 osób – 400 zł
– od 5 do 6 osób – 500 zł

Rezerwacja: biuro@3ptaki.pl